Виступ Середохи Н.П. -заступника головного лікаря серед професорсько — викладацького складу НУ «Львівська політехніка».

05.09.2018 р. в приміщенні головного корпусу НУ «Львівська політехніка » заступник головного лікаря КНП «Десята міська лікарня м .Львова» Середоха Надія Павлівна провела зустріч з професорсько — викладацьким складом НУ «Львівська політехніка» з метою роз’яснення необхідності укладання декларацій в ході медичної реформи.

«Декларація – це не просто папірець» .Це зміна у відносинах між лікарем і пацієнтом, вищий рівень довіри пацієнта до лікаря і вищий рівень відповідальності лікаря перед своїм пацієнтом. Пацієнт довіряє нам своє здоров’я або здоров’я своєї дитини. Ми маємо підписати, що беремо цю відповідальність на себе».

Підписання декларації із сімейним лікарем. Де його знайти….Процес заповнення декларації займатиме від 10 до 20 хвилин. Попередній запис не потрібен. Для підписання декларації необхідні паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Щоб підписати декларацію для дитини, будуть потрібні свідоцтво про народження та документи одного з батьків або піклувальників.

Щоб підписати декларацію, потрібно звернутися в реєстратуру медичного закладу. Працівник реєстратури, медсестра або лікар уводить дані пацієнта в електронну систему, після чого на його мобільний телефон прийде смс із кодом, який потрібно повідомити працівникові медустанови. Потім з електронної системи слід роздрукувати декларацію з даними пацієнта. Він має їх перевірити та підписати документ у двох примірниках: один забирає із собою, а другий залишається в установі.

Декларацію з лікарем підписують безстроково, вона діє до моменту, поки пацієнт не вирішить його змінити. Для цього досить просто підписати новий документ – зміни в системі відбуваються автоматично. Лікар не має права відмовляти у підписанні декларацій, поки не набере максимально рекомендованої кількості пацієнтів (від 900 до 2000 осіб залежно від спеціальності).