Раннє виявлення раку ротової порожнини…

Рак слизової оболонки порожнини рота є одним з найбільш частих і серйозних онкозахворювань. Високий рівень небезпеки пояснюється тим, що симптоми часто виявляють із запізненням і на пізніх стадіях хвороби. Регулярні обстеження, тобто, скринінг слизової оболонки рота є важливим кроком для раннього виявлення хвороби, таким чином підвищується успішність лікування до 90 %. Скринінг слизової рота займає близько 2-х хвилин і включає:

—    візуальний огляд голови та шиї;

• огляд порожнини рота за допомогою  методу аутофоюоресценції. Для цього ми використовуємо окуляри «GOCCLES». Ця методика дає можливість виявити ракові ураженн, що є невидимі для неозброєного ока.

• Пацієнти мають можливість обстежитися в комунальному підприємстві «Десята міська лікарня м.Львова» за адресою : м.Львів, вул. Бой -Желенського, 14; кабінет № 113.

Застереження:

перед проведенням (за 2 години) обстеження не вживати речовин, які містять пігменти, зокрема: кава, шоколад, локриця, чорниця.

.